Menu
Your Cart

Hakkımızda

Teletek Electronics A.Ş. güvenlik ve yangın algılama sistemlerinde, tam ürün yelpazesi ile yüksek teknoloji kullanan üreticidir.

Teletek Alarm olarak hırsız alarm sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü ve yangın alarm sistemlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.
 
Teletek Electronics A.Ş. Bulgaristan menşeli firma olup 28 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir.Daha iyi ürünler için güvenlik ve yangın algılama sistemlerinde yeni fikirler geliştirme ve uygulamaya devam etmektedir.
 
Güvenlik alanında müşterilerimizin çağdaş ve artan ihtiyaçlarını karşılamak adına geniş bir uygulama ve ürün yelpazesi için bireysel ürünler değil  komple çözüm çalışmaları yaparak geliştirme ve uygulamayı kendine amaç edinmiştir. (konut ve küçük ofisler, evler, orta büyük ticari binalar- depolar, mağazalar vb.).
 
Zaman, zaman yapılan geri bildirimler ile müşterilerden gelen beklenti , istek ve ihtiyaçları doğrultusunda  ürün gamlarını geliştirmekte gerekli ARGE çalışmaları ile sürekli kendini yenilemektedir.  

Güvenlik ve Yangın algılama alanında Teletek Electronics A.Ş. güvenilir çözümler sunmakta olup. Ürünleri 65'den fazla ülkede tanınmakta ve iyi bilinmektedir.

Teletek Electronics A.Ş. yüksek kaliteli ve güvenilir üretimi için ISO 9001:2015 belgesi ile ödüllendirilmiştir.