Menu
Your Cart

Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Teletek Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Marka: Teletek Model: Teletek Bravo Kablosuz Alarm Paneli
Küçük veya orta ölçekli mekanların güvenliğinin sağlanması için kablosuz kontrol paneli Panel tuşları veya ProsTE yazılımı ile tam programlama olanağı. BRAVO, kablosuz alarm kontrol paneli olup, küçük evlerde veya ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sistem uzaktan kumanda cihazları..
$283,20
Vergiler Hariç:$240,00
Teletek Bravo Kablosuz PIR
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo Kablosuz PIR
BRAVO RC, BRAVO kablosuz alarm panelleri ve ECLIPSE WL kablosuz genişletici ile çalışmak için tasarlanmış uzaktan kumanda cihazıdır. Kullanıcı korumayı kolay ve hızlı bir şekilde kurabilir ve çözebilir. Alarm olayları uzaktan kumanda cihazı tarafından ışıklı ve sesli sinyalizasyon ile bildirilmekted..
$89,68
Vergiler Hariç:$76,00
Teletek Bravo MC Kablosuz Manyetik Kontak
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo MC Kablosuz Manyetik Kontak
BRAVO MC, BRAVO serisi alarm panelleri ve ECLIPSE WL kablosuz genişletici ile çalışmak için tasarlanmış kablosuz manyetik kontaktır. Dedektör, giriş-çıkış zonları veya kontrol panelinden en fazla 400 m mesafede bulunan ani zonları korumak için uygundur.BRAVO MC, ilave kablolu manyetik kontak bağlama..
$66,08
Vergiler Hariç:$56,00
Teletek Bravo FD Kablosuz Duman ve Isı Dedektörü
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo FD Kablosuz Duman ve Isı Dedektörü
BRAVO FD, kombine tip (optik duman ve ısı dedektörü) kablosuz yangın ihbar dedektörü olup, BRAVO Kablosuz Alarm Panelleri ve ECLIPSE WL Kablosuz Genişletici ile çalışmak için tasarlanmıştır.Dedektör, 24 Saat Yangın Zonu korumak için uygun olup, kontrol panelinden uzak mesafeye monte edilebilir.BRAVO..
$103,84
Vergiler Hariç:$88,00
Teletek Bravo FL Kablosuz Su Baskın Dedektörü
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo FL Kablosuz Su Baskın Dedektörü
BRAVO FL, koruma altındaki mekanda su olup olmadığını algılayan kablosuz dedektördür. Dedektör, BRAVO Kablosuz Alarm Panelleri ve ECLIPSE WL Kablosuz Genişletici ile çalışmak için tasarlanmıştır. Dedektör, 24 Saat Yangın Zonu korumak için uygun olup, kontrol panelinden 400 metre mesafeye monte edile..
$101,48
Vergiler Hariç:$86,00
Teletek Bravo PIR EXT GJD Kablosuz PIR Dedektör
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo PIR EXT GJD Kablosuz PIR Dedektör
BRAVO PIR EXT GJD, kablosuz dış mekan hareket dedektörüdür. Kablosuz genişletici modül üzerinden BRAVO kablosuz davetsiz misafir sistemiyle veya ECLIPSE hibrit sistemlerle kullanılabilir. Dedektör pil ile çalışır ve kontrol panelinden 400 metre uzağa yerleştirilebilir. BRAVO PIR EXT GJD, EN50131, GR..
$519,20
Vergiler Hariç:$440,00
Teletek Bravo Curtain - Perde Tipi PIR Dedektör
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo Curtain - Perde Tipi PIR Dedektör
Teletek Bravo Curtain - Perde Tipi PIR DedektörBRAVO Curtain, korunan alanda “perde” tipi kaplama gerektiren kurulumlar için bir mikrodalga dedektörle birleştirilmiş kablosuz bir PIR'dir.PIR ve MW parçaları "VE" işlevinde çalışıyor. Tipik uygulamalar - binaların etrafındaki pencerelerin ve alanların..
$212,40
Vergiler Hariç:$180,00
Teletek Bravo SR300 Lİ Kablosuz Harici Dış Siren
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo SR300 Lİ Kablosuz Harici Dış Siren
BRAVO SR300 Li, BRAVO serisi alarm panelleri ve ECLIPSE WL kablosuz genişletici ile çalışmak için tasarlanmış kablosuz harici piezo sirendir. Siren, kontrol panelinden en fazla 400 metre mesafeye monte edilebilir.BRAVO SR300 Li, sistemde meydana gelen olayları bildirmek için sesli ve ışıklı sinyaliz..
$151,04
Vergiler Hariç:$128,00
Teletek Bravo RC-41 4 Tuşlu Uzaktan Kumanda
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo RC-41 Uzaktan Kumanda
BRAVO RC-41, BRAVO panellerinin ve Eclipse hibrit sistemlerinin uzaktan yönetimi için tek yönlü bir uzaktan kumandadır. Anahtarlıkta aşağıdaki işlevler için 4 düğme bulunur: Kurma, Devre Dışı Bırakma ve iki programlanabilir.* Not: Tuşların fonksiyonlarının programlanması, anahtarlık sistem konfigüra..
$49,56
Vergiler Hariç:$42,00
Teletek Bravo RC-21 2 Tuşlu Uzaktan Kumanda
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo RC-21 2 Tuşlu Uzaktan Kumanda
BRAVO RC-21, BRAVO panellerinin ve Eclipse hibrit sistemlerinin uzaktan yönetimi için tek yönlü bir uzaktan kumandadır. Anahtarlıkta aşağıdaki işlevler için 2 düğme bulunur: Kurma, Devre Dışı BırakmaBRAVO RC-21, BRAVO panellerinin ve Eclipse hibrit sistemlerinin uzaktan yönetimi için tek yönlü bir u..
$44,84
Vergiler Hariç:$38,00
Teletek Bravo RC Uzaktan Kumanda
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo RC Uzaktan Kumanda
BRAVO RC, BRAVO kablosuz alarm panelleri ve ECLIPSE WL kablosuz genişletici ile çalışmak için tasarlanmış uzaktan kumanda cihazıdır. Kullanıcı korumayı kolay ve hızlı bir şekilde kurabilir ve çözebilir. Alarm olayları uzaktan kumanda cihazı tarafından ışıklı ve sesli sinyalizasyon ile bildirilmekted..
$51,92
Vergiler Hariç:$44,00
Teletek Bravo TTE GPRS Haberleşme Modülü
YENİ
Marka: Teletek Model: Teletek Bravo TTE GPRS Haberleşme Modülü
BRAVO TTE GPRS, BRAVO Kablosuz Alarm Panelleri ile çalışmak için tasarlanmış haberleşme modülüdür. Modül, panel kutusu içerisine slot montajlı gömme olarak kullanılmak için tasarlanmıştır.BRAVO TTE GPRS, MobileTTE ücretsiz akıllı telefon uygulaması aracılığıyla kullanıcıya mesaj gönderir. Modül, Pro..
$259,60
Vergiler Hariç:$220,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)