Menu
Your Cart

Şartlar & Koşullar

SATIŞ KOŞULLARI
Sitemizde belirtilen fiyatlara KDV dahildir.

Fiyatlar Amerikan Doları (USD) ve EURO cinsinden olup fatura tarihindeki T.C.M.B efektif satış kuru üzerinden Türk Lirası na(TL) çevrilerek fatura edilir.

Teletek Alarm; kurlardaki aşırı dalgalanmalarda piyasa şartlarına göre döviz kuru olarak serbest piyasa kurunu baz alabilir.

Fiyat listemiz genel bilgi vermeyi amaçlamakta olup. Baskı grafik veya teknik özellik hataları olabilir. Teletek Alarm bu hatalardan dolayı mesul değildir.

Teletek Alarm; gerekli durumlarda yayınlamış olduğu ürün özelliklerini ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar

Teletek Alarm; günün şartlarına göre haber vermeksizin vadeli satış durumunu kısmen veya tamamen kaldırma hakkına sahiptir.

Demo ve konsinye amaçlı ürün gerekli koşul sağlandığı ve ödeme yapıldığı takdirde müşteriye gönderilir.

Nakit/kredi kartı/mail order veya çekle ödemenizi yapmadan siparişlerinizin gönderilmesini talep etmeyiniz.

Ürün siparişleriniz Teletek Alarm'a “Proforma Teklif” onayınız ve ödeme bilgileriniz ulaştıktan sonra kesinleşmiş kabul edilir.

Ürün teslimatları ödemeniz Teletek Alarm muhasebesi tarafından onaylandıktan sonra satış merkezimizde veya kargo ile yapılır. Kargo ile gönderimlerde nakliye ve sigorta ücreti alıcıya aittir. Kargoda oluşabilecek kayıp, hasar vb. olaylar bu çerçevede değerlendirilir.

Ürün siparişlerinizin aksamaması için sipariş onayı ve ödeme işlemlerinizin hafta içi en geç 16:30 hafta sonu 12:00 a kadar tamamlanması gerekmektedir. Bu saate kadar tamamlanmayan siparişler bir sonraki iş gününde kargoya verilir.